Przyszłością ślubnych dodatków jest naszyjnik ślubny z żywych kwiatów. Ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub wymaga wyjątkowych rozwiązań, aby uczynić ciebie wyjątkową panną młodą. Do takiego rodzaju ozdoby wykorzystuje się hodowane kwiaty, nie sztuczne ale żywe. Chcesz wyglądać wyjątkowo? To dla ciebie wyjątkowy dzień? Chcesz czuć się oryginalnie? Pragniesz być najpiękniejszą wersją siebie? Zainwestuj w naszyjnik z żywych kwiatów. Podkreśli wszystkie twoje naturalne atuty i doda nieco od siebie, więcej kolorów, więcej subtelności i zwiewności całej kreacji. Kobiecy wdzięk to sztuka kwiatowego zmysłu pełnego uroku.

Kompleksowa stylizacja Panny Młodej - Bydgoszcz.

Kompleksowa stylizacja Panny Młodej – Bydgoszcz.

Moda nieubłaganie mknie do przodu a wraz z nią kreatywność stylistów mody ślubnej. Żywe kwiaty w welonie, bransoletki z żywych kwiatów na nadgarstek, piękny naszyjnik na szyję – uczynią ciebie wyszukaną pannę młodą, którą przecież jesteś. Skrywasz w sobie piękno i szlachetną duszę, pozwól ją wydobyć z naszyjnikiem ślubnym z żywych kwiatów. Dodadzą ci kobiecego wdzięku i uroku młodej kobiety. Poczuj się jak bogini sztuki. Bądź muzą artystycznej aranżacji naszyjnika z żywych kwiatów. Wydobędzie twoje piękno i naturalność. Podkreśli twoje walory i doda elegancji.

Stylistka ślubna, makijaż ślubny Bydgoszcz.

Stylistka ślubna, makijaż ślubny Bydgoszcz.

Połączenie różnorodności faktur i kolorów dodadzą subtelności i elegancji, podkreślą najważniejsze elementy urody panny młodej w tym wyjątkowym dniu. Wykwintność wykonanego naszyjnika to subtelny dodatek do romantycznej stylizacji skomponowanej specjalnie na jedyny taki dzień w życiu, jakim jest twój ślub.

Naszyjnik ślubny z żywych kwiatów jest ozdobą, która jest pięknie rozwinięty kwiat, w którego zasięgu przypina się pąki kwiatów jeszcze nie rozwinięte. Aby całość była trwała i stabilna stosuje się kolorowe druciki do łączenia roślinek. Czasami stosuje się dereń, tasiemki. Wszystko tak aby była to konstrukcja zarazem piękna jak wygodna dla panny młodej. Kwiaty do naszyjnika są specjalnie przygotowane. Przede wszystkim świeże, odpowiednio nawodnione i wzmocnione kondycjonerem.