Moja firma została zaproszona do współpracy, jako współorganizator podczas największej modowej imprezy w branży ślubnej i eventowej w regionie kujawsko-pomorskim, czyli Wedding Fashion Day. Czułam się zaszczycona i oczywiście podjęłam wyzwanie.

Pokazy mody ślubnej i wieczorowej!

Podczas Wedding Fashion Day mogliśmy zobaczyć, razem z gośćmi, autorskie pokazy mody dwóch znanych i cenionych w regionie projektantek. Pierwsza z Nich to Kristola. Bydgoska projektantka mody ślubnej i wieczorowej, laureatka takich nagród jak „Odkrycie roku 2018” Magazynu Law Business Quality oraz zdobywca tytułu „Sprzedawca roku 2017” oraz “Butik roku 2017” Plebiscytu Gazety Pomorskiej. Druga projektantka, której stylizacje „poszły” podczas pokazu 30 września 2018 roku to Patrycja Pardyka. Projektantka znana w kraju i za granicą. Przyznam, że każda z prezentowanych sukien obu projektantek była prawdziwym dziełem sztuki, niezależnie od stylu jaki prezentowały.

Goście specjalni i otoczenie artystów

Gościem specjalnym i choreografem pokazów mody podczas Wedding Fashion Day był znany Jarek Szado, którego miałam okazję przygotować do wystąpienia na scenie pokazu. Pan Jarek, to niesamowicie profesjonalny i przyjemny człowiek. Prowadzącą imprezę Annę Korcz, również gościłam w makijażowej części bacstage razem z Moniką i Anną z bydgoskiej Wrsztatowni. Makijaż dla aktorki, to zawsze niemałe wyzwanie.

W naszym towarzystwie zagościł również jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów mody, który obecnie obszywa cały świat. Trójmiejski projektant mody, producent i reżyser pokazów współpracujący z prezenterami BBC i CNN. Jego kolekcje prezentowano wśród największych nazwisk świata mody, a kolekcja „Magia” prezentowana była razem z kolekcją Johna Galliano i linią haute-couture Dior’a – Michał Starost. Powiem szczerze, togo spotkania nie mogłam się doczekać…

Nagrody i organizatorzy

Nie ukrywam, sponsorzy się postarali, a organizator stanął na wysokości zadania. Od sponsorów głównych można było otrzymać:

  • noclegi w Herbarium Hotel & Spa, dla dwóch osób ze śniadaniem;
  • BMW na weekend od Dealer BMW Dynamic Motors;
  • diament o dużej wartości od Gemso Sp. z o.o. (producent brylantów).

Ponadto od pozostałych sponsorów rozdano nagrody i vouchery o wartości przekraczającej 80 tyś. zł.

Reasumując, cała impreza odbyła się w standardzie, który dotąd nie był obecny w naszym regionie. Całość oceniam bardzo dobrze. Potrzebujemy więcej podobnych imprez w Bydgoszczy i okolicach. Kilka, drobnych wpadek dodało pikanterii i pokazowego szyku ;). Chętnie wezmę udział w kolejnych edycjach wydarzenia.

Galeria zdjęć z wydarzenia: