Akademia

Make Up Day Spa w Bydgoszczy

Lekcje z wizażystką

1.Indywidualna nauka makijażu dla Ciebie

Twój indywidualny makijaż dzienny

Zaczynamy od analizy Twojej kosmetyczki, następnie otrzymasz porady dotyczące pielęgnacji przed makijażem, a kolejno przechodzimy do omówienia akcesoriów potrzebnych do wykonania codziennego makijażu. Kiedy już zaznajomisz się z powyrzszym zostaną Ci zaprezentowane techniki makijażu na jednej stronie Twojej twarzy. Drugą stronę spróbujesz odtworzyć krok po kroku samodzielne. Na sam koniec wspólnie podsumujemy całość i zostaną Ci przybliżone technik zachowania higieny własnych kosmetyków.

Cena: 490 zł

Twój makijaż dzienny + codzienna pielęgnacja

Zaczynamy od analizy Twojej kosmetyczki nie tylko pod kątem kosmetyków kolorowych ale i tych pielęgnacyjnych. Następnie otrzymasz porady dotyczące pielęgnacji porannej oraz wieczornej z technikami relaksacji twarzy. Nauczysz się przygotowania skóry przed wykonaniem maijażu, a kolejno przejdziemy do omówienia akcesoriów potrzebnych do wykonania codziennego makijażu. Kiedy już zaznajomisz się z powyrzszym zostaną Ci zaprezentowane techniki makijażu na jednej stronie Twojej twarzy. Drugą stronę spróbujesz odtworzyć krok po kroku samodzielne. Na sam koniec wspólnie podsumujemy całość i zostaną Ci przybliżone technik zachowania higieny własnych kosmetyków.

Cena: 590 zł

Twój indywidualny makijaż dzienny + okazjonalny

Zaczynamy od analizy Twojej kosmetyczki, następnie otrzymasz porady dotyczące pielęgnacji przed makijażem dziennym oraz tym wieczorowym, a kolejno przechodzimy do omówienia akcesoriów potrzebnych do wykonania obu wariantów makijażu. Kiedy już zaznajomisz się z powyrzszym zostaną Ci zaprezentowane techniki makijażu dziennego na jednej stronie Twojej twarzy. Drugą stronę spróbujesz odtworzyć krok po kroku samodzielne. Następnie w zależności od Twoich oczekiwań, albo nauczysz się wykonać makijaż okazjonalny przekształcając już zrobiony makijaż dzienny lub zaczniemy zabawę od początku. Na sam koniec wspólnie podsumujemy całość i zostaną Ci przybliżone technik zachowania higieny własnych kosmetyków.

Cena: 790 zł

Twój indywidualny makijaż na specjalną okazję

Zaczynamy od analizy Twojej kosmetyczki, następnie otrzymasz porady dotyczące pielęgnacji przed makijażem, a kolejno przechodzimy do omówienia akcesoriów potrzebnych do wykonania indywidualnego makijażu wieczorowego. Kiedy już zaznajomisz się z powyrzszym zostaną Ci zaprezentowane techniki makijażu na specjalną okazję na jednej stronie Twojej twarzy. Drugą stronę spróbujesz odtworzyć krok po kroku samodzielne. Na sam koniec wspólnie podsumujemy całość i zostaną Ci przybliżone technik zachowania higieny własnych kosmetyków.

Cena: 590 zł

Nauka makijażu na prezent – VOUCHER

Tym prezentem trafisz w gust chyba każdej kobiety, bez względu na wiek. Nauka makijażu to lekcja z zawodową wizażystką, podczas której obdarowana kobieta dowie się, które kosmetyki są dla niej odpowiednie, pozna kolory pasujące dla jej typu urody, a także zapozna się z akcesoriami, które ułatwią wykonywanie makijażu na co dzień.

Cena: Wartość wybranych lekcji

Podaruj sobie lub bliskiej Ci osobie chwilę skupienia tylko na sobie…

nauka makijażu

Wyjątkowe usługi dla wyjątkowych kobiet

W towarzystwie kosmetyków, kolorów i błysku nauczę Cię krok po kroku podkreślać swoje atuty i korygować niedoskonałości.

Wyjaśnię, jak sprawić by twarz stała się ujednolicona i wyglądająca na doskonałą, zrelaksowaną, a Ty sama na wypoczętą każdego dnia.

Chcesz odmłodzić się wykorzystując do tego makijaż?
Nie ma problemu!

Podaruj sobie wyjątkowe chwile relaksu i poczuj się wyjątkowo …