Współpraca z Atelierum

Partnerzy

Studio A7

Na co dzień współpracuję z Dawidem Ziółkowskim oraz kreatywną agencją reklamową Studio A7 z Bydgoszczy, ekspertami od zagadnień związanym z tworzeniem stron www, webdevelopmentem (programowaniem w sieci), konfiguracją serwerów, promocją i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (SEO/SEM) oraz podobnymi sprawami. Dawid ma wyjątkowo cierpliwe podejście do trudnych zagadnień technicznych, w związku z tym o wiele łatwiej jest pokonać wszelkie trudności i realizować swoje pomysły w „sieciowej przestrzeni”.

Beautiful Moments

Główny organizator zrzeszający starannie dobrane firmy ślubne oraz eventowe, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości, kompleksowej usługi dla Par Młodych. W Beautiful Moments Weddings and Events tworzymy uroczystości ze sprawdzonymi firmami na skalę określonego wcześniej budżetu. Co więcej, nasi członkowie dzięki synergii usług i doświadczeniu we wspólnej pracy są w stanie działać na najwyższym poziomie.

Grupa 5D

Grupę 5D tworzą doświadczeni i utalentowani fotografowie i kamerzyści z Bydgoszczy, dla których fotografia oraz filmowanie jest pasją, a fotografia ślubna pasją szczególną.

Praca przy zdjęciach nigdy ich nie nudzi, w portfolio studia znajdują się zdjęcia zarówno z gatunku fotografii ślubnej, modowej (fashion, beauty, glamour), portretowej, biznesowej, jak też stockowej.

 

Magalie Photography

Zakochana w portretach fotografka, którą od zawsze inspirują kobiety i uwielbia je fotografować. Piękne oczy i magiczne spojrzenie, uchwycony w kadrze moment. Każda kobieta jest piękna, a ona stara się to piękno pokazać i wydobyć na swoich fotografiach. Najbardziej kocha jednak emocje – sensualność, delikatność, wrażliwość, kobiecość, romantyzm… To słowa kluczowe jej stylu. Stąd także jej zamiłowanie do fotografii ślubnej pełnej emocji, gdzie również spełnia się twórczo. W jej portfolio można także znaleźć stylizowane sesje zdjęciowe, które z pasją realizuje na zlecenia swoich Klientów.