Studio A7

Agencja reklamowa Studio A7, Bydgoszcz

Agencja reklamowa Studio A7, Bydgoszcz

Na co dzień współpracuję z Dawidem Ziółkowskim oraz kreatywną agencją reklamową Studio A7 z Bydgoszczy, ekspertami od zagadnień związanym z tworzeniem stron www, webdevelopmentem (programowaniem w sieci), konfiguracją serwerów, promocją i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (SEO/SEM) oraz podobnymi sprawami. Dawid ma wyjątkowo cierpliwe podejście do trudnych zagadnień technicznych, w związku z tym o wiele łatwiej jest pokonać wszelkie trudności i realizować swoje pomysły w “sieciowej przestrzeni”.

Czym zajmuje się Studio A7?

Studio A7 to agencja kreatywna z Bydgoszczy o szerokim spektrum działalności w zakresie reklamy, zajmująca się w szczególności projektami internetowymi, nowoczesnym e-marketingiem, sklepami www, klasyczną reklamą oraz wsparciem IT dla małych i średnich firm. To agencja kreatywna, która proponuje wysokiej jakości rozwiązania oparte o tradycyjne i nowoczesne formy reklamy.

Usługi www, marketing i reklama w druku

 • Tworzenie stron www, portali www i serwisów opartych o nowoczesne rozwiązania
 • Nowoczesne formy marketingu internetowego i pozycjonowanie (SEO/SEM/Adwords/Marketing szeptany)
 • Content marketing, w tym wideo marketing, tworzenie infografik, wysokiej jakości artykułów, grafiki i innych treści
 • Prowadzenie kampanii społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, Pinterest itd.)
 • Opiekę i administrację stronami www
 • Hosting, domeny i zarządzania serwerami (hosting dzielony, serwery wirtualne VPS, rozwiązania w chmurze)
 • Fotografię komercyjną oraz wideofilmowanie (filmy produktowe, filmy reklamowe, nagrania dronem z powietrza)
 • Fotografię ślubną, filmowanie ślubne oraz artystyczne
 • Spacery wirtualne, panoramy 3D i fotografię przestrzenną
 • Reklama drukowana (wizytówki, ulotki, foldery, bannery, rollupy, billboardy, nadruk na nietypowych materiałach itd.)
 • Wsparcie w zakresie IT dla małej oraz średniej firmy

Studio A7 jest autorem lub współautorem wielu projektów, marek i stron internetowych. Firma odniosła wiele sukcesów w skutecznej promocji projektów internetowych małych i średnich firm. Jest również agencją reklamową uczestniczącą w programach szkoleniowych Google i wdrażającą wytyczne tego giganta.

 

Studio A7 – reklama, druk i fotografai w Bydgoszczy

Agencja kreatywna Studio A7 posiada oddział na ul. Unii Lubelskiej 12A w Bydgoszczy, gdzie można przyjść na spotkanie i zapoznać się z ofertą agencji i usługami reklamowymi, do czego serdecznie namawiam.

 

 

Grupa 5D (fotografia ślubna, wideofilmowanie)

Wideofilmowanie i fotografia ślubna - Grupa 5D

Wideofilmowanie i fotografia ślubna – Grupa 5D

Grupę 5D tworzą doświadczeni i utalentowani fotografowie i kamerzyści z Bydgoszczy, dla których fotografia oraz filmowanie jest pasją, a fotografia ślubna pasją szczególną. Praca przy zdjęciach nigdy ich nie nudzi, w portfolio studia znajdują się zdjęcia zarówno z gatunku fotografii ślubnej, modowej (fashion, beauty, glamour), portretowej, biznesowej, jak też stockowej.

Jednocześnie Grupa 5D jest doskonałym, samowystarczalnym studiem filmowym pracującym na najlepszych kamerach i lustrzankach cyfrowych firmy Canon, skąd zresztą wzięła się zresztą nazwa grupy (5D to linia lustrzanek cyfrowych dla wymagających użytkowników.). Fotograf i kamerzysta ślubny zawsze świetnie uzupełniają się, tworząc zgrany duet. Grupa 5D prowadzi również tematyczny blog o fotografii i wideofilmowaniu ślubnym, który porusza szczegółowo kwestie związane z przygotowaniami do ślubu i sztuką tworzenia fotograficznych reportaży ślubnych.

Fotografia śłubna - Grupa 5D

Fotografia ślubna – Grupa 5D z Bydgoszczy

Praca przy makijażu ślubnym, okolicznościowym, sesyjnym lub też jakimkolwiek innym z Grupą 5D była zawsze bardzo przyjemnym i owocnym doświadczeniem. Profesjonalizm, sztuka i miła atmosfera – tak w kilku słowach można je opisać. Warto dodać, że Grupa 5D systematycznie rozwija swoje umiejętności fotograficzno-filmowe oraz inwestuje w nowy sprzęt. Ostatnio do dyspozycji kamerzysty oddano latającego drona, który zapewnia bardzo ciekawe ujęcia. Dlatego też każdemu polecam spróbować skorzystać z ich usług i zapewniam – nie będziecie rozczarowani.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z portfolio Grupy 5D – śluby były realizowane dla par z Bydgoszczy.